Pro Sport Solution jako członek Grupy Bono oferuje szeroką gamę mebli i elementów infrastruktury niezbędnej do przeprowadzenia wydarzenia sportowego oraz dodatkowych atrakcji dla zaproszonych gości czy kibiców. W naszej ofercie znajdują się setki produktów które można wypożyczać na czas wydarzenia czy na okres do jego przygotowania. W ostatnich latach mieliśmy przyjemność zapoatrzać w sprzęt eventowy setki małych i ogromnych wydarzeń sportowych. Do dyspozycji mamy następujące elementy:

 

Meble – Cała gama krzeseł i stołów które można wykorzystać praktycznie do każdego celu podczas imprezy sportowej. Od krzesełka dla sędziego po pełen wyposażenie strefy dla zaproszonych gości Vip. Przy współpracy z naszymi specjalistami z zespołu Eventrent zaaranżuemy każdą przestrzeń na państwa imprezie sportowej.

 

Scena – Podczas większości wydarzeń scena jest punktem który zdecydowanie poprawia atrakcyjność imprezy sportowej. Ceremonie wręczenia nagród czy atrakcje dla kibiców i gości zdecydowanie lepiej wyglądają, kiedy odbywają się właśnie na scenie. Nasze systemowe rozwiązanie podestów i zadaszenia pomoga w organizacji i uatrakcyjnią każdą imprezę sportową.

 

Nagłośnienie – Bez odpowiedniego nagłośnienia nie odbędzie się nawet najmniejsze wydarzenie sportowe. Profesjonalne rozwiązania w zakresie dźwięku zdecydowanie poprawią przepływ informacji oraz uatrakcyjnią zawody. Szeroka gama sprzętu nagłośnieniowego pozwoli na dobranie jak najlepszego rozwiązania w zależności od profilu i wielkości imprezy.

 

Oświetlenie – to kolejny apsekt który zdecydowanie podnosi atrkacyjność wydarzeń sportowych. Zarówno podczas trwania zawodów czy ceremoni wręczenia nagród, odpowiednie oświetlenie stwarza niepowtarzalną atmosferę, a dodatkowo poprawia jakość zdjęć i materiałów video.

 

Multimedia – to dodatkowy, bardzo popularny w ostatnich latach, dział naszych możliwości. Wielkie telewizory umieszone w kluczowych punktach imprezy, to znakomita forma prezentowania wyników czy ekspozycji logo sponsorów wydarzenia.

 

Atrakcje dodatkowe – Dysponujemy również szeroką gamą atrakcji dodatkowych związanych ze sportem. Stanowiska Xbox z grami sportowymi, stoły do piłkarzyków, trampoliny czy bramy celnościowe to tylko niektóre z oferowanych przez nas atrakcji. Dzięki dodatkowej strefie zrówno ci najmniejsi jak i dorośli odwiedzający czy biorący udział w imprezie będą mieli możliwość w ciekawy i emocjonujący sposób spędzić wolny czas podczas imprezy.

 

Cały asortyment infrastruktury można zobaczyć na stronie intenetowej www.eventrent.pl.