Jednym z mocnych punktów Pro Sport Solutions jest profesjonalny i zgrany zespół wykwalifikowanych hostess. Atrakcyjne i inteligentne dziewczyny są świetnie przygotowane, a ich pomoc przy realizacji wszelkiego rodzaju imprez jest nieoceniona.

Niewątpliwymi atutami hostess Pro Sport Solutions jest znajomość wielu języków obcych, otwartość i duże doświadczenie, związane często z wieloletnią współpracą przy okazji największych wydarzeń organizowanych przez naszą firmę.

Hostessy rekomendowane przez Pro Sport Solutions są dobrze przygotowane do pracy, stanowią gwarancję niezawodności i z całą pewnością przyczyniają się do właściwego odbioru, promocji oraz finalnego sukcesu imprez, w których biorą udział.

W zależności od charakteru wydarzenia, dysponujemy jednakowymi strojami, w których mogą zaprezentować się hostessy:

  • Stroje sportowe
  • Eleganckie czarne garsonki
  • Czarne sukienki koktajlowe
  • Stroje w charakterze marynistycznym

W razie potrzeby jesteśmy również w stanie zorganizować stroje, które spełnią konkretne oczekiwania naszych Klientów.

Obsługa techniczna
Wielką siłą kadry AR BONO jest też doskonale przygotowana i zorganizowana ekipa techniczna. Nasza załoga charakteryzuje się nie tylko bogatym doświadczeniem, związanym z czynnym udziałem w wielu imprezach o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym, ale też solidnym przygotowaniem logistycznym, pomysłowością i – co szczególnie ważne przy tego typu działalności – zaradnością na zmieniające się okoliczności.
Dysponujemy grupą specjalistów, którzy świetnie radzą sobie z wszystkimi aspektami obsługi technicznej i z całą pewnością są w stanie właściwie przygotować oraz poprowadzić imprezę dowolnego typu.

 

Oprawa
Innym aspektem, którym zajmuje się firma AR BONO jest profesjonalna oprawa meczowa. Głównym celem naszych działań jest stworzenie efektownego widowiska, które uświetni każde wydarzenie sportowe. Dysponujemy nie tylko odpowiednim sprzętem, ale też wykwalifikowaną i sprawą ekipą, która z całą pewnością przyczyni się do tego, że konkretne wydarzenie nabierze dodatkowego spektakularnego efektu.
W wachlarzu naszych usług znajduje się zarówno pomoc techniczno-wizualna (jak chociażby efektowne oświetlenie czy nagłośnienie), jak i ta stricte wykonywana przez firmową załogę, czyli między innymi prowadzenie imprezy i usługi spikerskie, których głównym celem jest aktywizacja publiczności oraz stworzenie charakterystycznego klimatu i atmosfery meczowej.